Odeabank

iOS için Odeabank Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17.8 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Odeabank A.Ş.
Odeabank uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek Odeabank' dan gerçekleştireceğiniz bir çok işlemi mobil cihazınızdan gerçekleştirebilir, bankaya gitmek zorunda kalmazsınız.

Odeabank uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek Odeabank' dan gerçekleştireceğiniz bir çok işlemi mobil cihazınızdan gerçekleştirebilir, bankaya gitmek zorunda kalmazsınız.,

Odeabank müşterisi olun ya da olmayın hiç fark olmadan Odeabank uygulamasının bir çok hizmetinden yararlanabilirsiniz. Odeabank uygulamasını kullanarak Odeabank şubelerine gitmek zorunda kalmadan uygulamanın Müşteri Ol özelliğinden yararlanarak Odeabank' tan hesap açabilir ya da kredi ve kredi kartı başvuru yapabilirsiniz.

Odeabank uygulaması ile Kartlı Giriş ya da Kullanıcı Adı ile Giriş seçeneklerinden birini kullanarak kart / hesap bilgilerinizi görüntüleyebilir, yatırım işlemleri, para gönderme, fatura ödeme gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra mevduat / kredi hesaplama, piyasa verileri, döviz çevirici gibi seçenekler ile finans bilgilerine ulaşabilir, QR kodlu çek kontrol etme özelliği ile Odeabank çeklerini sorgulayabilir, REIDIN Konut Raporu ile dilediğiniz bir bölgenin konut bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğer siz de bir Odeabank müşterisi iseniz ya da olmak istiyor iseniz Odeabank uygulamasını mutlaka kullanmalısınız.

Odeabank indir